Wedstrijduitslagen 2016

Datum 2016 Wedstrijdnaam 1e 2e 3e
Ma 28 maart Openingswedstrijd Sprookjes/Libellenbaan Afgelast wegens weersomstandigheden
Zo 3 april Openingswedstrijd Old Course

 Hanni Maurits en

 Rita Petit

 Maria vd Sande en

 Margriet  Nuyens

 Hanny en

 Sjef Seijkens

Za 9 april Maandbeker 1 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Jan Morssink  Eric van Oss  Hugo de Groot
Maandbeker 1 stableford (hcp 16 t/m 22.9)  Kurt Elfrink  Piet van Happen  Hans van Grinsven
Maandbeker 1 stableford (hcp 23 t/m 45)  Marja Faber  Jac van Dijck  Mark van de Broek
Za 23 april Old Course Q1  Hanny Seijkens  Tineke van den Heuvel  Rita Petit
Wo 27 april Coen Noltebokaal

 Tonny en

 Hans Arends

 Judith Tesser en

 Frank van Vugt

 Gwen van Driel en

 Guus Hulshof

Za 14 mei Maandbeker 2 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Erik Groothoff  Henri Knigge  Wim Aarts
Maandbeker 2 stableford (hcp 16 t/m 22,9)  Daphne Zeedijk  Piet van Happen  Leo van de Sande
Maandbeker 2 stableford (hcp 23 t/m 45)  Maria Faber  Maria van de Sande  Tineke van den Heuvel
Ma 16 mei Invitatiewedstrijd

 Wil Nijssen en

 Francien Officier

 Eric Zeedijk en

 M.J. Nunen

 Piet en Freek Verheijden
Vr 27 mei Handicart Benefitwedstrijd

 Kurt Elfrink en

 Eric Jansen

Za 28 mei Old Course Q2  Erhan Dukul  Gonnie van Bokhoven - Mulders  Charles Doorenbosch
Zo 5 juni Foursome  kampioenschap

 Frank Zimmerman en

 Gerard van der Putten

 Frank van Erp en

 Emmy van Erp 

 René Fortanier en 

 Erik Groothoff

Zo 12  juni Maandbeker 3 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Guus Hulshof  Nicole Hendriks  Gwen van Driel
Maandbeker 3 stableford (hcp 16 t/m 22,9)  wedstrijd gestaakt vanwege onweer
Maandbeker 3 stableford (hcp 23 t/m 45)  wedstrijd gestaakt vanwege onweer 

Za 18 juni

Clubkampioenschap Matchplay  H: Frank van Erp
 D: Gwen van Driel
 H: Erik Groothoff
 D: Emmy van Erp
 H: Bjorn van Asselt
 D: Judith Tesser 

Za 18 juni

Verliezersronde Matchplay  Eline van der Linden  Jan van Vlerken  Toos Solleveld
Za 25 juni Old Course Q3  Afgelast wegens wateroverlast 
Zo 26 juni Themawedstrijd  Afgelast wegens wateroverlast 
Zo 10 juli Maandbeker 4 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Gus Rodriguez  Paul Otten  Frank Zimmerman
Maandbeker 4 stableford (hcp 16 t/m 22.9)  Helga Vloet  Peter van de Borek  Ben Maathuis
Maandbeker 4 stableford (hcp 23 t/m 45)  Elly Stolk  Annie van der Heijden  Joop Reijnen
Zo 17  juli OC wedstrijd Q4  Guus Henckens  Ineke van der Vegt  Frits Kamerling
Za 23 juli Midzomerwedstrijd Old Course

 Ineke van der Vegt en

 Nelly vd Hurk

 Hanny Seijkens en
 Jasper van de Ven
 Sjef Seijkens en
 Maria van de Sande
Zo 31 juli Four Ball Better Ball wedstrijd

 Joost Hooijmeijer en

 Nicole Hendriks

 Frank en Emmy van Erp   Marja en Herman Faber
Za 6 aug Maandbeker 5 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Petra Wittenberg  Hans Arends  Bjorn van Asselt
Maandbeker 5 stableford (hcp 16 t/m 22.9)  Frank de Rooij  Leo van de Sande  Ben Maathuis
Maandbeker 5 stableford (hcp 23 t/m 45)  Elly Stolk  Arno Stolk  Ronlad Rooijakkers
Za 13 aug Bavaria om ‘t Vat  Cat. 1: Guus Hulshof
 Cat. 2: Herco Holleman
 Cat.1: Eric Corstens
 Cat. 2: Arno Stolk
 Cat. 1: Frank Zimmerman
 Cat. 2: Ben Goede 
Za 20 aug Old Course Q5  Michael Munnich  Dave Champness  Peter Simmer
Za 27 aug Familiedag  team Jos van der Vorst  team Pim des Bouvrie  team Frank van Erp
Za 3 sept Maandbeker 6 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Petra Wittenberg  Jasper van de Kimmenade  Erik Groothoff
Maandbeker 6 stableford (hcp 16 t/m 22.9)  Ben Maathuis  Frank de Rooij  Piet Verheijden
Maandbeker 6 stableford (hcp 23 t/m 45)  Ben Goede  Elly Stolk  Richart Kessels
Zo 11sept Clubkampioenschap Strokeplay  H: Bjorn van Asselt
 D: Shei Lai Hoeben
 H: Erik Groothoff
 D: Emmy van Erp
 H: Jan Morssink
 D: Petra Wittenberg
Za 17 sept Old Course Q6  Bruno Smets  Eric Jansen  Maria van de Sande
Zo 25 sept Presidents cup is niet doorgegaan i.v.m. een te geringe belangstelling 
Za 1okt Old Course Q7  Peter Leltz  Frits Dirckx  Tonny Leltz
Za 1okt OC kampioenschap; finale  Peter Leltz  Tonny Leltz  Bruno Smets
Zo 9 okt Maandbeker 7 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)  Sha Lai Houben  Frank van Erp  Helmi van der Linden
Maandbeker 7 stableford (hcp 16 t/m 22.9)  Piet Verheijden  Peter van den Broek  Tonny Leltz
Maandbeker 7 stableford (hcp 23 t/m 45)  Ans Smits  Elly Stolk  Bruno Smets
Zo 9 okt Maandbeker Finale  (hcp 0 t/m 15.9)  Bjorn van Asselt  Frank van Erp  Henri Knigge
Maandbeker Finale  (hcp 16 t/m 22.9)  Frank de Rooij  Piet Verheijden  Piet van Happen
Maandbeker Finale  (hcp 23 t/m 45)  Elly Stolk  Marja Faber  Luc Goede