Wedstrijduitslagen 2015

Datum Wedstrijdnaam 1e 2e 3e
Za 28 maart Openingswedstrijd Old Course Peter en Tonny Leltz Ad en Gemma Derks Jan van Toor en Fien Emons
Ma 6 april Openingswedstrijd Sprookjes/Libellenbaan Stephan Michiels en Roger Scipio Erik en Danielle Stenger Cor Molenaar en Piet v Happen
Za 11 april Maandbeker 1 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9) Guus Hulshof Erik Groothoff Margo van der Heijden
Maandbeker 1 stableford (hcp 16 t/m 22.9) Leo van der Sande Leo Noordhuizen Helga VLoet
Maandbeker 1 stableford (hcp 23 t/m 45) Jan Gottenbos Marja Faber Elly de Rooij
Za 25 april Old Course Q1

Fien Emons

Henry Knigge

Rene Fortanier

Ma 27 april Coen Noltebokaal

Jos en Louise van der Vorst

Hans en Tonny Arends

Frans en Anne-Marie van Dijk

Do 14 mei Handicart Benefit wedstrijd

Derk ter Beek en Petra Keller

Za 16 mei Maandbeker 2 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)

Bjorn van Asselt

Martijn Ronnen

Shei La Hoeben

Maandbeker 2 stableford (hcp 16 t/m 22,9)

Peter van den Broek

Jan Dirkx

Leo van de Sande

Maandbeker 2 stableford (hcp 23 t/m 45)

Elly de Rooij

Maria van de Sande

Marja Faber

Za 30 mei Old Course Q2

Maria Fransen

Rien Swinkels

Peter Leltz

Zo 7 juni Foursome  kampioenschap

Jan Pieterse

Helmi van der Linden

Derk ter Beek

Petra Keller

Joost Hooijmeijer

Tim Stolk

Zo 14 juni Maandbeker 3 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)

Linze Boonstra

Petra Keller

Erik Groothoff

Maandbeker 3 stableford (hcp 16 t/m 22,9)

Eric Corstens

Ben Maathuis

Margreet Zwennis

Maandbeker 3 stableford (hcp 23 t/m 45)

Tineke van Dijk

Richart Kessels

Ineke van der Vegt

Zo 21 juni

Clubkampioenschap Matchplay

H: Bjorn van Asselt

D: Gwen van Driel

H: Wybe van der Mey

D: Maaike Hoogers

H: Hans Arends

D: Ellen Rooijakkers

Zo 21 juni

Clubkampioenschap Matchplay  hoge hcp-ers

Gerard van der Putten

Hans Gielissen

Hans Ronnen

Zo 21 juni

Verliezersronde Matchplay

Tonny Leltz

Helmi van der Linden

Pim des Bouvrie

Za 27 juni Old Course Q3

Annie van der Heijden

Michael  Munnich

Peter Leltz

Zo 12 juli Maandbeker 4 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9)

Hetty van Spaendonk

Gus Rodriguez

Bjorn van Asselt

Maandbeker 4 stableford (hcp 16 t/m 22.9)

Joan Munnich

Hans Ronnen

Gerard van der Putten

Maandbeker 4 stableford (hcp 23 t/m 45)

Herman Faber

Richart Kessels

Dymphi Lagarde

Zo 19  juli OC wedstrijd Q4 Eric Haas Hanny Seijkens Marijke der Kinderen
Za 25 juli Midzomerwedstrijd Old Course

Frits Dirckx

Ingrid Smits

Hans Hoogerbrug

Hanny Seijkens

Dave Champness

Fien Emons

Zo 2 aug Four Ball Better Ball wedstrijd

Frank Michiels

Mike  Michiels

Dave Champness

Erik Groothoff

Jos  van der Vorst

Louise van der Vorst

Za 8 aug Maandbeker 5 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9) Gus Rodriguez Ben van Kuik Jan Gabriëls
Maandbeker 5 stableford (hcp 16 t/m 22.9) Elly de Rooij Piet van Happen Frits Kamerling
Maandbeker 5 stableford (hcp 23 t/m 45) Anne van Krieken Marja Faber Erhan Dukul
Za 15 aug Old Course Q5 Ben Geerts Mayke Webb Michael Munnich
Za 22 aug Bavaria om ‘t Vat

Cat. 1  Gerard van der Putten

Cat. 2  Wim Kessens

Cat. 1  Theo Trilsbeek

Cat. 2  Ton Verdijsseldonk

Cat. 1  Piet van Happen

Cat. 2  Ben Goede

Zo 23 aug Presidentscup

Marjan van den Broek

Hans de Mare

Geerda Tindemans

Za 5 sept Maandbeker 6 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9) Frank van Erp Diederik Gijsbers Leo Noordhuizen
Maandbeker 6 stableford (hcp 16 t/m 22.9) Leo van de Sande Gerard van der Putten Piet Verheijden
Maandbeker 6 stableford (hcp 23 t/m 45) Barbara Blank Marja Faber Walter van Gent
Zo 13 sept Clubkampioenschap Strokeplay

H: Bjorn van Asselt

D: Gwen van Driel

H: Erik Groothoff

D: Nicole Hendriks

H: Delano van Dalen

D: Hetty van Spaendonck

Za 26 sept Old Course Q6 Ben Geerts Helmi Schuttvaer Charles Doorenbosch
Zo 4 okt Maandbeker 7 strokeplay (hcp 0 t/m 15.9) Louis van den Boogaard Delano van Dalen Bjorn van Asselt
Maandbeker 7 stableford (hcp 16 t/m 22.9) Greet van Don Leo van de Sande Peter Leltz
Maandbeker 7 stableford (hcp 23 t/m 45) Toon Blommers Anne van Krieken Marja Faber
Zo 4 okt Maandbeker Finale  (hcp 0 t/m 15.9) Bjorn van Asselt Gus Rodriguez Ellen Rooijakkers
Maandbeker Finale  (hcp 16 t/m 22.9) Elly de Rooij Ben Maathuis Leo van de Sande
Maandbeker Finale  (hcp 23 t/m 45) Marja Faber Anne van Krieken Richart Kessels
Za 10 okt Old Course Q7 Ineke van der Vegt  Martien van de Heuvel Eric Haas 
Za 10 okt OC kampioenschap; finale Rien Swinkels  Peter Leltz Eric Haas